sprawdź również: wykladzinyobiektowe.pl
+48 32 718 68 77

Praca w Cobu

projektant
zakrzywiony-rog
PROJEKTANT WNĘTRZ
Miejsce pracy: Śląsk
Numer referencyjny: ARCH/SILESIA

Opis stanowiska:

  • projektowanie aranżacji i kolorystyki wnętrz
  • współpraca przy projektowaniu z architektami zewnętrznymi
  • projektowanie pomieszczeń biurowych
  • Wykonywanie plansz oraz innych form prezentacji projektów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła obsługa Autocada lub/oraz Archicada
  • biegła obsługa programów graficznych CorelDraw, Photoshop
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • wykształcenie wyższe – architektura
  • posiadanie uprawnień projektowych będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami

CV wraz Listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: rekrutacja@cobu.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133 poz.833).

kierownik
KIEROWNIK ZESPOŁU
Numer referencyjny: KIEROWNIK/SILESIA

  • kierowanie zespołem handlowców
  • pozyskiwanie i obsługa klientów (rozpoznanie potrzeb, doradztwo, proponowanie rozwiązań)
  • współpraca z architektami i firmami budowlanymi
  • monitorowanie rynku inwestycji
  • samodzielne negocjowanie i podpisywanie kontraktów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży mebli biurowych
  • ewentualne doświadczenie w sprzedaży nieruchomości komercyjnych
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • wysoka kultura osobista i umiejętność budowy trwałych relacji z klientami
  • samodzielność i samodyscyplina w realizacji wspólnie wyznaczonych celów
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do osiąganych wyników
  • dużą samodzielność w ramach prowadzonych projektów
  • szkolenia produktowe
  • zapewnienie wszelkiej pomocy i środków niezbędnych do osiągnięcia wyznaczonych celów

sprzedaz
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Numer referencyjny: SPECJALISTA/SILESIA

Jeśli:

  • lubisz sprzedaż
  • masz min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • masz na swoim koncie sukcesy w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • lubisz i potrafisz zdobywać nowych Klientów
  • odnajdujesz się w pracy, która wymaga od Ciebie samodzielności i inicjatywy
  • z łatwością przychodzi Ci budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • motywują Cię targety handlowe i wysokie zarobki wypracowane efektywną sprzedażą
  • potrafisz dobrze planować i organizować swoją pracę
  • jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą